Askarot beton delme,kesme ve güçlendirme sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
229 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tamer GÜLTEKİN
  • ADRES: Basınşehitleri cd. Osmangazi mh. No:171/b
  • TELEFON: 0 (555) 990 0231
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 06:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Gelişmekte olan bir ülke olarak inşaat sektörümüzde son yıllarda büyük bir hamle yaparak çağımız teknolojisiyle entegrasyona geçmiş ve ilkel yöntemlerle çalışmayı bırakmıştır. İnşaat sektöründe karot ile beton delme, beton kesme sistemlerinin yanı sıra inşaat, yapı ve güvenlik alanlarında, bina güçlendirme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, beton ve donatı raporları konularında, Ankara Merkez olmak üzere, Eskişehir, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Kayseri, Diyarbakır, Trabzon, Muğla ve Denizli Şubeleri olarak hizmet vermektedir.

2001 yılında kurulmuş olan firmamız 2005 yılında kurumsal bir kimlikle AS KAROT BETON DELME – KESME – ENJEKSİYON – GÜÇLENDİRME SİSTEMLERİ olarak faaliyetlerine devam etmektedir. AS KAROT, alanında profesyonel bir kadro, geniş makina parkuru onarım harçları ve yapı laboratuvarı ile Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Asfalt Kesme, Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma, Bina Yıkım, Derz Kesim, Epoksi, Filiz Ekimi, Genel, Harfiyat, Hidrolik Kesim, Karot, Karot Delik Açma, Karot Makine Tamiri, Karot Makineleri, Karot Makinesi, Karot Makinesi Tamiri, Karot Ucu, Karotçu, Karotcu, makine satış, Polüüreten Enjeksiyon, Soket, Soket Satış, Tel Kesme, Yıkım beton çürütme, beton delme, beton kesme, beton kırma, bina güçlendirme, derz ile beton kesme, epoksi dübel, filiz ekme, güçlendirme, halatlı beton kesme, hidrolik beton kesme, karot, kimyasal ankraj, kompresör beton kırma, telli kesme, türkiye karot karotçu ekiplerimiz hizmetinize hazır…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now