GOLD BEŞİKTAŞ BETON DELME/Karot 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
20 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://kaortcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Beşiktaş Karot  betonu

Beşiktaş beton delme / Karot Firması,Beton delme çeşitli alanlarda ve özellikle inşaatta kullanılmaktadır. Klima tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı gibi tesisat işlemleri için beton delme kullanılmaktadır. Beton kesme makinesi kullanımının tercih edilmediği durumlarda karotlu delme ile beton delme işlemi yapılır. Karot makinesi yardımıyla beton delme işlemi sırasında farklı keskiler kullanılabildiğinden zeminde veya yüzeyde çatlak, kırılma gibi olumsuz sonuçlar olmaz. Karot makinesi, işlevselliği nedeniyle beton delme işleminde de sıklıkla kullanılır. Beton delme işlemi öncesinde işlenecek zemin üzerinde planlanan sondaj için gerekli ölçüm ve hesaplamalar yapılır. Beton delme uygulaması yapılacak betonun cinsi, yapısı ve özellikleri değişeceğinden betonun cinsine uygun makine ucu kullanılmalıdır. Yanlış makine ucunun seçilmesi çok fazla gürültü üretecek ve işlem alanına zarar verecektir. Elmas matkap uçlu karot makineleri kullanılarak sorunsuz bir şekilde başarılı bir beton delme işlemi gerçekleştirilebilir.

BETON DELME YÖNTEMİ

Beton delme işlemi sırasında süreç, uzmanların gözetimi ve gözetiminde gerçekleştirilir. Beton delme işi pek çok farklı amaç için yapılır;

 Kapı için boşluk

 Pencereler için açılış alanı

 korkuluk

 Proje değişikliği durumunda

 Sütun döşeme işi

 Fayans işi

 Numune alınması gereken durumlarda

Karot delme ile beton delme işlemi kolay ve sessizdir. Darbe dayanımı yüksek olduğu için her yapıda karot delikleri yardımı ile sorunsuz bir şekilde beton delinebilir. 50 cm ile 550 cm arasındaki tüm betonlar karotlu matkap ile delinir. Delme yatay veya dikey olarak yapılır. Karot makinesi beton delme işlemi sırasında ısıtıldığı için makine tarafında su ile çalıştırılır. Makinenin ucundaki su makineyi soğutur ve işlem sırasında herhangi bir olumsuzluğu önler. En önemli faktörlerden biri, işleme başlamadan önce karot makinesinin yüzeye tam olarak sabitlenmesi gerektiğidir. Beton sondajlarınız için Beşiktaş semtindeki deneyimli firma ve personellerden hizmet alabilirsiniz.

BETON DELME YÖNTEMİ

Beton delme işlemi sırasında tercih edilen birden fazla delme yöntemi vardır. Bahsedilen karotlu delme yöntemine ek olarak hidrolik testereli beton delme yöntemleri ve filizlemeli beton delme yöntemleri bulunmaktadır. Hidrolik testere ile beton delme, karot ucu ile beton delmeye benzer bir işlemdir. Beton delme performansı 50 cm ve 50 cm altı için geçerlidir. Kolon, kiriş ve perde betonu için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kolay hareket ettirilebildiği için büyük avantaj sağlar. Zemine zarar vermeden ve çatlak oluşturmadan kullanılan bir yöntemdir. Bina güçlendirme alanında bitki filizleri ile beton delme yöntemi kullanılmaktadır. Yeni ve eski betonun kaynaşmasına dayanır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat