GOLD Beşiktaş Beton Kesme Karot 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
26 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 05413352635
 • FAX: karotcu.kim
 • GSM: karotcu.kim
 • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
 • E-POSTA: info@karotcu.kim
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BEŞİKTAŞ BETON KESME

Beşiktaş Beton Kesme Karot Firması, Çeşitli nedenler ile birçok farklı alanda beton kesme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Döşemeler, betonlar, duvarlar ya da havalandırma deliklerinin açılması gereken durumlar gibi birbirinden ayrı alanlarda sıklıkla beton kesme yöntemine başvurulmaktadır. Beton kesme işlemi, özellikle yapıların ve binaların yapım aşamasında veya projelendirme yapılırken unutulan kapı ve pencere delikleri için yaygın olarak yapılmaktadır. Bunlara ek olarak tesisat boşlukları ve makine boşluklarının açılması işlemlerinde de beton kesme yöntemi kullanılmaktadır. Aynı zamanda parapet veya istinat duvarı gibi elemanların kısaltılması yahut ortadan kaldırılmasının gerekli olduğu zamanlarda da beton kesme yönteminden faydalanılmaktadır. Zorunlu durumlar dışında mimarlar veya tasarımcılar dekoratif olarak beton kesimi yapılmasını talep etmektedir. Beton kesme çalışması yapılırken yüzeye veya zemine herhangi bir zarar verilmemektedir. Beton kesme işlemi esnasında özel testereler ve hidrolik beton kesme makineleri tercih edilmektedir.

BETON KESME YÖNTEMLERİ

Beton kesme işlemi hangi amaç ile yapılıyorsa ona yönelik beton kesimi uygulaması yapılmaktadır. Her betonun yapısı, boyutu ve özellikleri farklı olduğundan dolayı kesim amacına en uygun yöntem seçilmeli ki başarılı bir kesim işlemi yapılsın. Birçok beton kesme yöntemi bulunmaktadır;

 1. Düz Testere ile beton kesme: Bu yöntem otoyol yolunu düzeltmek, onarmak ve sıhhi tesisat hendekleri için kesim işlemi yapılması gerektiği durumlarda kullanılmaktadır. Düz testere yöntemi sayesinde beton yapının altındaki kablolara ve kırık borulara ulaşılabilmektedir.
 2. Karot Delme: Bu yöntemde karot makinesinden yararlanılmaktadır. Havalandırma delikleri, teller, borular gibi elemanların geçebilmesi için boşluk açılması gereken durumlarda tercih edilmektedir.
 3. Elmas Kesme: Yaygın olarak müteahhitler tarafından kullanılan bu yöntem diğer testere çeşitlerine göre daha az titreşim oluşturmaktadır. Daha az operatöre ihtiyaç duyulan bu yöntem kullanılan elmas testereler hızlı olmasına göre hassastır. Hem inşaat demiri hem de daha farklı metalleri kesebilme kapasitesine sahiptir.
 4. Tel Kesme: Daha büyük beton kesme işlemleri sırasında başvurulan bir yöntem olan tel ile kesme genellikle diğer yöntemler işe yaramadığında tercih edilmektedir. Bu yöntemde kullanılan makineler için eğitimli ve profesyonel personellere ihtiyaç vardır.
 5. Beton Duvar Kesme: Bu yöntem sayesinde 16 inç ve 36 inç arasındaki duvarlar rahatlıkla kesilebilmektedir.

BETON KESMEK İÇİN KULLANILAN TESTERELER NELERDİR?

Beton kesme işlemi esnasında hidrolik testere kullanmanın avantajı daha kullanışlı olmasıdır. Elektrikli testereler ise hem daha az gürültüye neden olmakta hem de kullanımı oldukça basit olmaktadır. Bunların yanı sıra kapalı ortamlar için de uygun olmaktadır. Popüler olan testerelerden bir diğeri gazla çalışan testerelerdir. Çünkü taşınması kolay ve aynı zamanda herkesin aşina olduğu bir testere türüdür. Gazla çalışan testerelerin dezavantajı ise fazla bakım gerektirmeleridir. Birçok farklı testere ve kesim yöntemi ile gerçekleştirilen beton kesme işlemini istediğiniz boyut ve tarzlarda yaptırabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat