GOLD BEŞİKTAŞ FİLİZ EKİM/KAROT 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
17 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BEŞİKTAŞ Filiz Ekim Karot

Beşiktaş Filiz dikmek, bir elemente başka bir elementin eklenmesi eylemi olarak ifade edilebilir. Filiz dikmek için kullanmanın ilk adımı, tedavi alanında bir delik açmaktır. Filizlendirme yöntemi birden fazla alanda tercih edilen bir uygulamadır. Filizler genellikle uzun yıllar yıpranmış ve yıpranmış yapıları ve binaları onarmak ve güçlendirmek için ekilir. Kiriş ve kolon gibi yapı elemanları güçlendirme işlemi sırasında desteklenir. Binalarda ve yapılarda oluşabilecek çatlak ve çatlakların giderilmesinde kalıcı bir çözüm olan filiz dikimi, binaların yaşını ve ortalama ömrünü de uzatır. Filizler kullanılarak eski betonun yeni betonla kaynaşmasıyla bina sağlamlaştırılır. Bu, binaları ve yapıları dış güçlerden gelen darbelere karşı daha dayanıklı hale getirir. Filizler dikildikten sonra çözülme, gevşeme, paslanma gibi olumsuz sonuçlar olmaz.

NAKİL NAKİL TEKNİĞİ NASIL KULLANILIR?

Yaklaşık bir demir örtüşme marjı. Filizler dikilmeden önce 80 cm hesaplanmalıdır. Filizin ekileceği bölgede önce uygun bir makine yardımı ile bir delik açılır. Delik delmeden önce, ekilecek demir cevherinin boyutuna uygun bir delik açmak için bazı hesaplamalar ve ölçümler yapılır. Kuyu, bir hava kompresörü veya benzeri bir alet kullanılarak temizlenir. Temizleme aşamasında yüzeye ve ütüye de özen gösterilir. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra deliğe kimyasal dübel veya epoksi adı verilen kimyasal karışımlardan biri dökülür. Epoksi ve kimyasal ankraj, yüksek yapışma özelliklerine sahip kimyasal karışımlardır. Deliğe dökülen bu kimyasalların donma süreleri malzemenin cinsine göre farklılık gösterebilir. Epoksi veya kimyasal ankraj kuyuya doldurulduktan sonra ekilecek demir cevherleri kuyuya sabitlenir. Bu aşamadan sonra işlem tamamlanmıştır. Kimyasal karışım donduktan sonra aktif hale gelir. Filiz ekimi özen ve özen isteyen titiz bir uygulamadır. Bu nedenle eğitimli ve deneyimli personel tarafından yapılmalıdır. Beşiktaş ilçesinde deneyimli ve lider firmalar yardımıyla başarılı bir filiz dikim işlemi gerçekleştirilir.

HANGİ ALANLAR TERCİH EDİLİR?

Filiz dikimi, reklam panoları, iskele bağlantıları, dış mekan tesisleri, hızlı tren ve yeraltı yapıları ile bina onarımları ve bina güçlendirme alanında en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Limanda, su arıtmada ve barajlarda gerekli yenileme çalışmaları sırasında filiz dikimi de yapılmaktadır. Filizlerin güvenli bir şekilde yetiştirilmesi sayesinde yapılar ve yapılar uzun yıllar hizmet verebilmektedir. Başarılı bir filiz ekimi gerçekleştirmek için aşamalar adım adım ve titizlikle gerçekleştirilir. Filiz dikim işlerinizin profesyonel ve bilgili personeller tarafından yapılmasını istiyorsanız Beşiktaş’ta filiz dikim ve kimyasal ankraj konusunda alanında bilinen ve deneyimli mühendislere sahip firmalardan hizmet alabilirsiniz.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat