GOLD BEŞİKTAŞ KAROT 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: BEŞİKTAŞ KAROT 0541335 26 35
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

BEŞİKTAŞ KAROT 0541335 26 35

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BEŞİKTAŞ Karot firması,  KAROT UCUişlemi, betonun herhangi bir nedenle gerekli alana silindirik olarak delinmesi olarak tanımlanmaktadır. İnşaat tamamlandıktan sonra, binanın veya yapının malzeme kalitesini ve elemanlarının esnekliğini ölçmek için karotlu sondaj yapılır. Bu işlemden sonra alınan karot numuneleri, binanın veya yapının hizmet ömrünün belirlenmesi için basınç testine tabi tutulur. Binaların ve binaların ortalama hizmet ömrü, bu yöntemi kullanan binaların depreme dayanıklılığı gibi, çekirdek yöntemi kullanılarak belirlenebilir. Çekirdek testi sırasında binanın uygun bölümlerinden alınan numuneler bazı testlere tabi tutulur ve doğal afet durumunda binaların risk durumunu gösterir. Bina veya binalardan karot numunelerinin alınması bina veya yapıya herhangi bir zarar vermez. Karot numunesinin alınması gereken yerler; Perdeler, sütunlar, parapetler ve bölmeler. Mümkünse özellikle kirişlerden karot numunesi alınmamalıdır.

KERN’İ NASIL ALABİLİRİM?

Binaların depreme ve doğal afetlere karşı dayanıklılığı birçok faktöre bağlıdır. Bu faktörler arasında; Projenin uygunluğu, çevresel faktörler, aşınma oranı, yapı yaşı ve malzeme kalitesi dikkate alınır. Bina ve yapılarınızın çekirdek testini yaptırarak hem ailenizi hem de kendinizi çeşitli doğal afetlerden kaynaklanabilecek olumsuz sonuçlardan koruyabilirsiniz. Çekirdek testi için numuneler genellikle duvarlardan ve sütunlardan alınır. Ancak bu elemanlardan karot numunesi alınırken orta kısımlar mümkünse kaldırılmalı ve kenarlarına vurulmamalıdır. Kirişlerden numune alınmaması da önerilir ancak bu elemandan numune isteniyorsa destek elemanına mümkün olduğunca az zarar verilmelidir. 2000’den önce inşa edilen binalar için genellikle bir çekirdek testi gerekli olsa da, güvenliğiniz için 2000’den sonra inşa edilen binalar için de bir çekirdek testi yapmanız önerilir. Deprem gibi bir doğal afet meydana gelmeden önce tüm önlemleri almak için çekirdek test yaptırmak en mantıklı ve akıllı uygulamalardan biridir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı firma ve kuruluşlar tarafından hasar tespit çalışmaları ve çekirdek testler yapılmaktadır. Beşiktaş semtinde bu konuda uzmanlaşmış firmalardan uygun fiyatlara karotlu sondaj hizmeti alabilirsiniz.

ÇEKİRDEK TEST FİYATLARI

Bina ve yapıların kolonlarında, kirişlerinde, kaplamalarında ve döşemelerinde küçük ve gözle görülmeyen hasarlar onarılmazsa, önümüzdeki yıllarda büyük hasarlara neden olacaktır. Çekirdek testleri, bu sorunları belirlemek ve binalarınızın ortalama ömrünü hesaplamak için çok gerekli bir süreçtir. Numuneler alınıp test edildikten sonra binalarınız için deprem risk raporu ve performans raporu hazırlanır. Raporlar, yaşadığınız binanın performansını ve çalışma süresini daha net görmenize yardımcı olabilir. Çekirdek test fiyatları şirketten şirkete değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlara çekirdek testi yapmak için Ataşehir’deki bilgili firmalardan yardım alabilirsiniz.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat