GOLD BEŞİKTAŞ KAROTCU 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: Karotcu.kim
  • GSM: Karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BEŞİKTAŞ KAROTÇU

Beşiktaş karotçu firması, Bir karot makinesi yardımıyla karotlu delme, beton delme, beton kesme ve montaj gibi işlemcilere karotlu matkap denir. Çekirdek matkaplara esas olarak inşaat sektöründe ihtiyaç duyulmaktadır. Karot matkabı işlemi betonda sıfıra yakın bir şekilde uygulamaya çalışır. Betonun maksatlı ve maksatlı olabilmesi için çekirdeğinin bu alanda eğitilmesi ve planlanması gerekmektedir. Çünkü kolay kontrol gerektirir. Beton yapım aşamasındadır ve düzgün bir şekilde delinebilmesi için kontrol edilip numune alınması gerekir. Karot matkabı, antrenman karot matkabından farklı makinelerle çalışır. Örneğin, makinelere karot matkabının farklı bir iş yaptığı söylenir. Derece için çalışmak ve başarılı bir şekilde çalışmak için, çekirdek çok fazla bakıma ihtiyaç duyar. Beşiktaş İlçe karotlu matkapları, karotlu matkap kullanma konusunda eğitimli profesyonel karotlu matkaplarla çalışıyor gibi düşünebilirsiniz.

TEMEL OPERATÖR İŞ SIRASINDA HANGİ MAKİNELERİ KULLANIYOR?

Karot matkabı, karot matkabından geniş ölçüde yararlanır. Karot makinesinin sahip olduğu farklı makineler kullanılarak yapısındaki betonun işlenmesi mümkündür. Karot makinesi ile çalışırken makine su ile çalıştırılır. Makinenin sonunda makinenin ısınmasına yardımcı olur. Bu şekilde herhangi bir problem olmaz ve çalışma yoluna devam eder. Araç prosesinde uygun olmayan beton ve yüzey işleme ile beton veya yan ürünler. Karot matkabına ek olarak, karot matkabı, matkap uçları ve matkap sehpaları gibi ekipmanlara ihtiyaç duyar. Karot delme makinesinin yanı sıra hidrolik beton kesme makineleri de karotlu matkapların sıklıkla kullandığı makineler arasındadır. Kullanımda olan bu makinelere ek olarak servis amaçlı bir kamyonet de gerekebilir. Silindir delme için kullanılan cihazın karot matkabı kullanıldığında uca takılan ucu elmastan yapılmıştır. Elmas sert ve dayanıklı bir malzeme olduğu için taş, beton, granit gibi sert cisimlerin kesilmesini ve delinmesini kolaylaştırır.

TEMEL İŞÇİLER HANGİ ALANLARDA ÇALIŞIYOR?

Karot matkap genellikle beton kesme, beton delme, karot ve sıhhi tesisat bağlantıları için gerekli işler sırasında çalışır. Kabuğu tamamlanmış veya taşınmaya hazır bina ve yapıların işletilmesinde aktif rol alır. Karot matkapları, yapıların ve binaların doğal afetlere ve depremlere karşı direncini eş zamanlı olarak ölçerken karot numuneleri almak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Binanın ve binanın ilgili bölümlerinden hasar görmeden basınç testi için karot numuneleri alır. Karot makineleri ve hidrolik beton kesme makineleri yardımıyla operasyonlarını başarıyla yürütmektedir. İstediğiniz işlemin amacına göre uygun fiyatlarla Beşiktaş’ta karot talimlerine yönelebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat