GOLD Bina Yıkım Firması – Türkiye Geneli 05434349234

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
135 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstanbul Beyoğlu, Esenyurt Büyükçekmece Bina yıkım ve Karot işleri Firması

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bina Yıkım işleri kentsel dönüşümle birlikte ihtiyaç alanları oldukça genişleyen bir bölümdür. Bu işlemler sadece kentsel dönüşümün değil, kaçak yapılaşmanın sonucu olarak ta ortaya çıkar. Bina yıkım işlemleri sırasında Genellikle kato veya yıkım vinçleri kullanılır. Firmamız kato veya vinçle birlikte karot kesim, tel kesme, Beton kesme gibi profesyonel ekipmanları da kullanmaktadır. Firmamızla kato ve bina yıkım için iletişime geçmek isterseniz tıklayabilirsiniz…

Kato ve Bina Yıkım Hizmeti

Kato ve bina yıkım hizmetleri oldukça dikkat gerektiren ve doğru hamlelerin yapılması gereken işlerdir. Binanın tamamen yıkılması veya üst katların tıraşlanması gerekebilir. Her yıkım işinin kendine göre bazı işlemleri bulunmalıdır. Buna göre Kato bina yıkım firması arayışlarınızda daha doğru bilgileri maddeleyerek anlatırsak doğru bilgiye ulaşmanız kolaylaşmış olacaktır.bina yıkım

  1. Bina yıkım firması arayışlarınızda profesyonelliği ön plana çıkarın.
  2. Kato firmaları arasında işlerinizi titizlikle yapabilecek firmaları seçin.
  3. İşlerinizi hızlı bir şekilde bitirme vaatlerine aldanmayın.
  4. İşleriniz için bitiş süresini hesaplayın ve bunu yapabilecek sayıda ekipler talep edin.
  5. İş sözleşmenizde bu ekip ve ekipmanların sayısını kalitesini mutlaka bulundurun.
  6. Molozların taşınması ibaresini mutlaka kontrol edin. Bu işlemin hangi firma tarafından yapılacağını sözleşmenize ekleyin.
  7. Karotcu ihtiyaçlarınızı ve karot kesim ekipman ihtiyaçlarınızı listeleyin.
  8. Kato sigortası, iş güvenliği sertifikaları gibi konuları sözleşmede bulundurun.
  9. Bina yıkım durumunda karşılaşılabilecek durumları belirtin.

Karot kesim ve Bina yıkım ilişkisi

Karot beton delme ve kesme işlemleri ile bina yıkım birbiriyle çok bağlantılı işlemler barındırır.

Bununla birlikte tel kesme ve beton kesme makine ekipmanları bina tıraşlamada kullanılır. Bina tıraşlama kat fazlalığından veya üst katlardaki projelendirmenin güncellenmesi dolayısıyla oluşur.

Binaların tıraşlanmasına kesinlikle üst katlardan başlanmalıdır. Aksi taktirde alt katlardaki statik bozukluğu binanın tamamı için tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Karotcu bu konuda uzman ve bilgi sahibi olduğu için mutlaka karotçu ile çalışılmalıdır. Tıraşlanan beton kütleleri vinç yardımıyla dikkatle taşınmalı gerektiği durumlarda tıraşlandığı yerden kırılarak alınmalıdır. Kırılan molozlar doğru bir şekilde taşınmalı iş alanındaki karotçu direktifleri doğrultusunda hareket edilmelidir.

Karotçu Yıkım işleri

Karotçu Yıkım işlerinde joker elemandır. Oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte teknik boyutlara oldukça hakimdir. Bu konuda proje okumayı bilen bir karotçu tercih edilmelidir.

Sizler de binalarınızın daha doğru bir şekilde ve güvenle yıkılmasını, yanlış projelerin düzeltilmesi için tıraşlanmasını istiyorsanız karothizmetleri.net hizmetinizde. Bizimle iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now