HABER DETAYI

10 Temmuz 2017 19:58

Karot Firması Üyelik ve Diğer adımlar

Karot Firması Üyelik ve Diğer adımlar

Karot Firmaları Üyelik

Merhabalar karotçu arkadaşlar, sizlere biraz Turkiyekarot.com’un öneminden, biraz karotçu mesleğinin zorluklarından, biraz üyelik sistemi ve tarihsel sürecinden bahsedeceğim.

Türkiye Karot firması olarak bizler karotçular için karşılaşılan tüm sıkıntı ve zorlukların bilincinde bir proje başlattık, bazı karotçu arkadaşlar büyük manevi desteklerini göstererek tebrik ettiler.

Karot Firmaları

Karot Firmaları

Bazı Karotçu arkadaşlar ise diğerlerine oranla %5 olsa da projenin geleceği olmadığı eleştirisinde bulundular. Yapıcı tüm yorumlara açık ola Türkiye Karot Firmaları özverili ekibimizin girişimi olumsuz eleştirileri en kısa sürede boşa çıkaracağından hiç şüphemiz yoktur.

Neler Getirecek?

Türkiye Karot Firmaları neler getirecek konusunda daha önce sosyal medya hesaplarımızdan ve değişik platformlardan açıklamalarda bulunduk ancak daha açıklayıcı bir mesaj vermemiz gerekirse, türkiye karot firmaları karotçu arkadaşlara kârdan başka birşey getirmeyecek, bizler inançlıyız, ihtiyacımız olan tek şey ailemizin büyümesine katkıda bulunmanızdır. Bu inancımız cesaretimizden ve de sarfettiğimiz mesaiden ileri gelmektedir.

karot firması

karot firması

Rasyonel anlamda türkiye karot firmaları karotçu arkadaşlar için müşteri ile en kısa sürede ve (hedeflerimiz içerisinde ilk 1 yıl %40, 2. yıl ise %80 oranında) birebir görüşme sağlanacak ve karot firması ihtiyaçlarında türkiye karot firmaları (turkiyekarot.com) üzerinden aramalar yaparak ihtiyacı olan karot firması karotçu ekiplere sistemimiz üzerinde oluşacaktır.

Şöyle bir düşüncemiz var, Sektörde zaten herkese yetecek kadar iş mevcut fakat rekabet sektörün kâr marjını düşürmekte ve küçük firmaların yerinde saymasına sebep olmaktadır. Bu saçmalığa bir son vermek gerekmez mi?

Hedeflerimiz arasında küçük işletmeleri rahatlatacak, büyük işletmelere daha büyük vizyonlar kazandıracak projeler bulunmaktadır. Ancak bu hedefleri gerçekleştirirken ilk basamağımız karot firmaları platformu olacaktır. Bu platform bütün karotçu arkadaşlar için sıkıntıların ve problemlerin çözüleceği tek adres olacaktır.

Karot Delik Fiyatları

Karot Firmaları için, özellikle de küçük işletme statüsünde bulunan firmalar için karot fiyatları büyük bir problem olmuştur, bu problemin çözülmesi adına ilk adım birlik ve beraberlik şuuru içinde, kolektif adımlar atmak olacaktır. Bizler turkiyekarot.com olarak bu sistemin atılacak ilk kolektif adım olacağı kanaatindeyiz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now