HABER DETAYI

9 Şubat 2019 14:19

Zirveye Yürürken

Zirveye Yürürken

Türkiye Karot Firmaları Aramalarında Zirveyi Gördük

Değerli türkiyekarot.com ailesi, girişimimiz tek kişilik dev kadrosuyla ve ilgi gösteren siz değerli aile üyeleriyle birlikte zirveye doğru ilerlemeye devam ediyor… Eğer bizlere inanan karotçu arkadaşların sayısı bu hızla artarsa eminim çok farklı yerlerde olacağız, enseyi karartmaya gerek yok… Karşılaştığımız en büyük sorun şimdilik 200′ e yaklaşan üye sayımıza rağmen üye olan karotçu arkadaşların firma ekleyememiş olması. Unutmayın üyelik bittikten sonra aynı panel üzerinden firma ekle, ürün paylaş, ilan ve haber paylaş, video paylaş gibi seçeneklerimiz mevcut. bunlardan mutlaka faydalanın.

Bildiğiniz üzere girişimimize kısıtlı imkanlarla sosyal medya üzerinden ilgi toplamaya çalışıyoruz bunca kısıtlı imkanlara rağmen ilgi artmaya devam ediyor…

Google aramalarında gözle görülür bir ilerleme kaydettiğimizi bir sevindirici haber olarak vermek isterim…

Yalnızca Büyük ihaleler için yapılan bir arama olan ” türkiye geneli karot firmaları ” kelimesinde nihayet zirveyi yakalamayı başardık.

Bunun yanında istanbul karot firmaları, ankara karot firmaları gibi aramalarda gözle görülür yükselme görüyoruz analizlerde. Yakın bir gelecekte insanlar turkiyekarot.com markasıyla tanıştığı zaman artık karotçu ihtiyaçlarını karşılayan en önemli pasta dilimi payı bizlerde olacak…

Yeter ki inanalım, İnanmak başarmanın yarısıdır…

Zirveye doğru adım adım yürürken karotçu arkadaşların turkiyekarot.com markasını bütün yakınlarına tavsiye etmesi bizler için çok önemli..

bütün firmalarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. turkiyekarot.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now