GOLD Marka Karot İnşaat Uzman Karotçu Ekipler

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
540 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Faruk Yakışıklı
  • ADRES: Arnavutköy Karotçu, Karot firmaları arasında en iyisi
  • TELEFON: 0 (537) 911 1775
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (537) 911 1775
  • WEB SİTESİ: http://www.markakarot.com
  • E-POSTA: markakarot@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Arnavutköy Karotçu, Karot firmaları arasında en iyisi

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

KAROTÇU MARKA KAROT
Karotçu, beton delme ustasıdır. Karot firmaları arasında en iyi fiyatları bizlerde bulabilirsiniz…  Betonda açılacak delikler müşterinin belirtmesi sonucu yapılan fizibilitede kararlaştırılır. Bu delikler oluşturmak ve açıklıklar oluşturmak için hassas çok yönlü ve tozsuz bir yöntemdir. Elmas karot delme boyutları, çapları 8 mm’den 1M’ye ve neredeyse sınırsız derinliklere ve profillere kadar çeşitlilik gösterir. Bu delikler sert malzemeler ve betonarme olarak oluşturulabilir. Elmas uçla karot delme; bir kolona monte edilmiş bir döner matkap motorunun kullanılmasıdır. Bu çelik takviyeli betonu kesmek için elmas uçlu bir çekirdek ile elde edilir. Tüm ekipmanlarımız tozsuz bir ortam sağlayan su beslemesine sahiptir, elmas delme işlemi düşük titreşimli bir işlemdir ve dikey, yatay, ters ve açılı olarak yapılabilir. Hafifçe bindirme yapan elmas delme delikleri, dikiş delme, kanal profilleri ve havalandırma kanalları gibi şeyler için farklı profiller elde edilebilir. Karot Ustaları, elmas delme işlemlerini üstlenmek için çeşitli matkap motorları kullanmaktadır ancak son zamanlarda Hilti, makita gibi markalar tercih edilmektedir. Biz İstanbul ve marmara bölgesini kapsayan karot uzmanları ve biz 20 yıldır elmas çekirdek sondaj ve kesme delme hizmet vermekteyiz.

Neden Karot ve Karotçu İhtiyacı var
Büyük bir silindirik beton bloğunun çıkarılması gerektiğinde elmas karot sondajı kullanılması en iyi yöntemdir. Bu makinenin ucu, birçok malzemeyi kolayca kesebilen soketlerle çevrelenmiştir. Ayrıca bu makineyi kullanabilen ve toz moloz temizliğine dikkat eden uzman bir karotçu da herzaman ihtiyaç duyulur. Elmas karotlu delme, adını malzemelerin kesilmesi için kullanılan elmaslardan alır. Karot Yöntemi genellikle silindir bloğu betondankütlesinden kesmek için kullanılır. Ancak delmeişlemleri sadece blokları kesmek için kullanılmaz. Aynı zamanda daha önceden belirlenmiş büyük beton kütleleri, şekli hiç önemli değil, uzman bir karotçu tarafından yapılan bir çalışma ile temiz ve kırılmasız bir şekilde kesilebilir… İnşaat sektörünün hızlı ilerleme refleksi ile birlikte bu gibi tekniklere oldukça ihtiyaç duyulmuş ve bu sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir . Soketlerin kullanımı delme işlemini daha düzgün bir şekilde sağlayıp karotmakinesi büyük bir güç ile işlemi tamamlama kapasitesini göstermiş olacaktır. Normal şartlarda kazı, yıkım, beton gibi terimler akla gürültü toz ve moloz kalabalığı getirsede bu teknikler sayesinde sulu kesim olanağı da sağlanacağından dolayı toz, moloz gibi zafiyetlerin değeri küçülecektir. Bu teknoloji inşaat sektöründe her alanda işleri hızlandırır ve kolaylaştırır, eksikleri kapatır. Bu teknik yüksek oranda kaliteli ve hatta uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirliği açısından ileri teknoloji bir tekniktir. Farklı malzemeler üzerinde kullanılabilen oldukça çeşitbarındıran soketler vardır. Her bir makineucu tespit edilen bloğu kesmek içindir ve KAROTMAKİNE uçları Delik veya beton blok çapına göre farklılık gösterebilir…

Bu Tekniklerin GETİRİ&GÖTÜRÜLERİ
Olumlu Yönleri

Karot ve Karotçu ile çalışmaların getirileri ve ayrıcalığı çoktur.
Betonu Karot ile titreşimsiz kesme işlemi, gürültüsüz, tozsuz, titreşimsiz, daha sağlıklı betonu sarsmadan kesim.
Karot soketleri oldukça ince bir alanı hızlı ve sert bir şekilde keser bu işlem titreşimsiz olduğundan binaya asla zarar vermez.
Bu teknikler kolay taşınılabilirlik ve kolay kurulum sebebiyle mekan farketmeksizin kullanılır her alanda kolay hareket sağlar.
Karot delme, Kumada yardımıyla yapıldığı için karotçu iş alanının dışında olayı takip edebilir, bu da iş kazasını engeller nitelikte bir olaydır.
Bu tekniğin kullanılması neticesinde uygulanan işlem düz ve pürüzsüz olacağından yapı sağlığı açısından tercih edilmesi gereken teknikler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
Karotustası bu işlemleri yaparken gayretini sadece işin temiz ve dikkatli olması yolunda kullanacaktır.

Olumlu Yönleri

Olumsuz yönleri çok olmamakla birlikte şu şekilde açıklayabiliriz; Kesilecek blok devasa büyüklükte olduğu zaman ancak tel kesme makineleri bu işi yapabilir.
Kontrolsüz güç güç değildir, kısaca karot makinesi oldukça kuvvetli vibrasyon ve dönme hızına sahiptir. Uzaktan kumanda ile işlem yapılmalı, işlem yaparken karotçu mahalden uzak durmalıdır.
Çok düşük bir ihtimal de olsa makinede çıkabilecek aksaklıklar işin yarıda kalmasına sebep olabilir, bu ihtimal çok küçük olmakla birlikte dönme hızı oldukça yüksek olan karot makinesi küçücük bir vibrasyonda aksaklık çıkarabilir, dediğimiz gibi kontrolsüz güç güç değildir. Karot makinesi karotçu tarafından kontrol edilerek işlem yapılmalıdır…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now