GOLD PENDİK FİLİZ EKİMİ 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

PENDİK Filiz EKİMİ

Pendik filiz Ekimi Firması, Bina ve yapıların onarımı, restorasyonu ve güçlendirilmesinde sıklıkla tercih edilen filiz dikimi, yapılarda veya binalarda yıllar içinde oluşabilecek çatlak ve çatlakların giderilmesinde de büyük fayda sağlar. Dış etkenler veya başka nedenlerle çöken betonlar, liman, kanalizasyon arıtma tesisi ve barajlar için yenileme çalışmaları sırasında da filiz dikme yöntemi kullanılmaktadır. Eski bina ve binalarda gerekli olabilecek filiz ekim yöntemi, korkuluk veya balkon gibi alanlarda da demir cevheri ekimi için kullanılmaktadır. Ayrıca aşınmış, deforme olmuş ve hasar görmüş kiriş ve direkleri desteklemek veya birleştirmek için filiz ekim tekniği kullanılır. Filiz dikim tekniği ile filizlerin ekildiği bina ve yapılarda ilerleyen yıllarda oluşabilecek çatlak veya kırılmaların oluşması engellenir. Birçok alan ve sektörde filiz dikimi konusunda uzmanlaşan firmalar Pendik ilçesinde yer almaktadır.

UYGULAMA

Filiz yetiştiriciliği iki farklı yöntem kullanılarak gerçekleştirilir. Bu malzemelerden biri de epoksi tekniğidir. İkinci yöntem, işlem sırasında kimyasal ankrajlar kullanır. Epoksi ve kimyasal ankraj, yüksek yapışma özelliklerine sahip kimyasallardır. Filiz ekimi öncelikle çimlenecek alana uygun hale getirilmelidir. Demir basamakların doğru planlanması, hassas ölçümler ve hesaplamalar gerektirir. Açılır makine yardımı ile açıldıktan sonra ekim işlemini kolaylaştırmak için temizlenir. Bu bütçeye uygun tasarımların yanı sıra demir cevheri ekimi için ısıtma cihazları da yapılmaktadır. Bir sonraki adımda kimyasallardan biri açılıp temizlenir veya kimyasal dübel doldurulur. Kimyasal madde kuyuya doldurulduktan sonra kuyuya uygun demir cevheri kuyuya sokulur ve sabitlenir. Kullanılan kimyasallar bir tersane ile ilgili olarak hızlı bir şekilde olumlu olarak değerlendirilebilir. Son aşamadan sonra kimyasalın donup aktif hale gelmesiyle üretim gerçekleşir. Süreç hızlı ve kolay gibi görünse de deneyimli mühendis ve personelin denetiminde dikkatli olun.

Filiz Ekimi NERELERDE KULLANILIR?

Filizlendirme tekniği bina ve bina iyileştirmelerinde yaygın olarak kullanılsa da hızlı tren rayları, reklam panoları, tabelalar, dış mekan tesisleri ve filizlendirme gibi alanlarda da tercih edilmektedir. Filiz dikim başvuruları ve destek işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak ek bir başvurudur. Kalıcı bir süreç olan filizlenme işlemi gerçekleştirilir ve paslanma, çözünme gibi sonuçlar oluşmaz. Binalarınızın ve yapılarınızın uzun ömürlü olması için bunu fidan dikerek yapabilirsiniz. Pendik’teki deneyimli ve tamircilerden uygun fiyatlara filiz dikim hizmeti alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat