GOLD PENDİK KAROT 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

PENDİK KAROT

Pendik Karot Firması, yani farklı yapı ve özelliklere sahip herhangi bir betonun silindirik olarak delinmesi, karot makinesi kullanılarak gerçekleştirilir. Karot makinesi Almanlar tarafından geliştirildi. Almanlar tarafından betondan numune almak için icat edilmiş bir makinedir. Beton silindir şeklinde delinir ve havuç benzeri bir kısım çıkarılır. Bu nedenle sürece çekirdek denir. Bu işlemi karotlu matkap ile yapan kişiye karotlu matkap denir. Karot makinesi ile karot işlemi titreşimsiz, yüzeye zarar vermeden ve gürültüsüz gerçekleşir. Karot matkabı ile istenilen alanlardaki betonu istenilen çap ve ebatta vakumlayabilirsiniz. Karot makinesi hem dikey hem de yatay olarak kullanılarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Beton silindir şeklinde delindikten sonra betonu delmek ve kesmek için karot yöntemi de kullanılır. Tecrübeli karotiyerler ve firmalar tarafından yapılacak karotlu sondajı tamamlamak için Pendik Mahallesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

KERN HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

Pek çok alanda tercih edilen çekirdek uygulama titizlik ve özen gerektirir. Beton kesme, beton delme, kapı ve pencere boşluklarının açılması, merdiven ve asansör boşluklarının açılması, havalandırma delikleri ve doğalgaz tesisatı gibi alanlarda karot işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda karotlu sondaj, ısıtma tesisatlarında, baca sondajlarında, iklimlendirme sistemlerinde kavite açıklıklarında ve demirli veya demirsiz betonarme yapı ve yapılarda yenileme çalışmalarında tercih edilmektedir. Genel olarak, bir binanın veya yapının depreme ve doğal afetlere karşı dayanıklılığını belirlemek için çekirdek testler kullanılır. Karot testi için kolon, duvar ve duvar numunelerinden alınan numuneler karot testine tabi tutulur. Çekirdek testi son derece önemli ve faydalı bir testtir. Çünkü binalarınızın depreme karşı nasıl saldırdığını öğrenerek olası bir deprem durumuna karşı hem günlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Karot testi ve diğer işlemler için kullanılan karot makinesinin parçalarından ve şeklinden. Bunun nedeni taş, granit, beton veya asfalt gibi sert zeminlerin sorunsuz bir şekilde delinip delinebilmesidir.

NÜKLEER MAKİNE İÇİN GEREKLİ EKİPMANLAR

Karot matkabı ile çalışmak için matkap uçları ve matkap sehpası gereklidir. Makine içerisine alınabilen farklı ebatlardaki aletler ile beton yapısı ne olursa olsun kesilip işlenebilir. Karot matkap sehpası, karot matkabın profesyonel kullanımı için gerekli bir ekipman parçasıdır. Havuç masasının amacı; işlem sırasında makineyi sabitleyerek işlemin tedariğinden sorumludur. Ayrıca karotlu matkap sehpası sayesinde istenilen alan için noktadan noktaya delme işlemi gerçekleştirilir. Pendik Karot Sahipleri’nde son teknoloji ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile karotlu sondaj için ilk tercihiniz olabilir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat