GOLD PENDİK KAROTÇU 0541335 26 35

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler
  • TELEFON: 05413352635
  • FAX: karotcu.kim
  • GSM: karotcu.kim
  • WEB SİTESİ: http://karotcu.kim
  • E-POSTA: info@karotcu.kim
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Başakşehir Karot Kesim Firması İstanbul Uzman Karotçu Ekipler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

PENDİK KAROTÇU

Pendik Karotcu, Karot matkap, beton delme, beton kesme ve karot ve montaj derzleri yapma gibi görevleri gerçekleştirmek için karot matkabı kullanan kişidir. İnşaat sektöründe bu makinelere genellikle acilen ihtiyaç duyulur. Karot makinesi çalışma sırasında neredeyse titreşimsiz çalıştığı için betona veya toprağa zarar vermez. Karot matkabı istenilen ölçü ve ölçülerde beton kesme işlemi için deneyimli ve eğitimli olmalıdır. Bunun nedeni ise işlemin basit ama ustalık gerektirmesidir. Beton delme, betonu silindirik ve pürüzsüz hale getirmek için dikkatli ve titiz bir çalışma gerektirir. Kalışmalarında karot makinesine ek olarak çeşitli cihazlar kullanır. Farklı ekipman ve makinelere ihtiyaç duyulmasının nedeni karot makinesinin farklı ihtiyaç ve amaçlar için çalışabilmesidir. Çekirdek manşon, pratik sorunlardan kaçınmak ve başarılı bir çalışma elde etmek için çok dikkatli olmalıdır. Profesyonel, donanımlı ve eğitimli karot deliciler ile çalışmak için Pendik ilçesinde bu makineleri kullanan ekiplerimiz ile ortak olabilirsiniz.

ÇALIŞMA SIRASINDA ANA OPERATÖR HANGİ EKİPMANLARI KULLANIYOR?

Beton Delme, operasyonlarında genellikle ucu elmaslarla donatılmış olan makineler kullanır. Beton Delme makinesine takılabilen farklı makine uçları sayesinde farklı tipte beton ve yapılar sorunsuz bir şekilde işlenebilir. Karot makinesi ile işlem yapılırken makine su ile çalıştırılır. Bunun nedeni, makine sıcakken makinenin üstündeki suyun makinenin soğumasına yardımcı olmasıdır. İşlem sırasında bu araçla ilgili herhangi bir sorun yoktur. Ayrıca işlenecek beton veya toprağın yapısına ve kıvamına uygun olmayan bir makine ucu ile çalışıldığında beton veya işlem görmüş yüzey zarar görür. Karot matkabına ek olarak, karot makinesi, sehpaları ve matkap uçları gibi çeşitli ekipmanlar gerektirir. Bu makinelerin kullanımına ek olarak hidrolik beton kesme makineleri de karotlu matkapların sıklıkla kullandığı makineler arasındadır. Bu makine ve cihazlara ek olarak servis için bir kamyonet de gereklidir. Karot makinesi için kullanılan makine uçları ve silindir delme için kullanılan aparat uçları elmastan yapılmıştır.

Pendik Karot Hizmeti?

Pendik Karot firması olarak, Özellikle beton delme, beton kesme, karot ve sıhhi tesisat bağlantılarında karotlu delme çalışmaları ve uygulamaları. Pendik Karotçu, taşınmaya hazır bina ve yapılarda operasyonda ve kabuğu tamamlanmış kabuk yapılarla ilgili çalışmalarda aktif rol almaktadır. Karot tatbikatları genellikle binaların ve yapıların deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklılığını ölçmek için karot numuneleri alırken çalışır. Binanın ve yapının ilgili bölümlerinden, bileşenlere zarar vermeden basınç testi için karot numuneleri alır. Karot makinesi, karotlu delme makineleri ve hidrolik beton kesme makineleri yardımıyla işini başarılı ve temiz bir şekilde yapmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Call Now

Open chat